Spuszczel pospolity (łac. Hylotrupes bajulus)
Najgroźniejszy szkodnik budowli i kontrukcji drewnianych

Kontakt

Bazując na zaawansowanych, nowoczesnych technologiach oraz metodach opracowanych przez światowej klasy naukowców śmiało można powiedzieć, że usługi świadczone przez oddziały firmy Carsekt Sp. z o.o. są na najwyższym światowym poziomie.

Zobacz nasze certyfikaty czy referencje .

Grono zadowolonych klientów we wszystkich sektorach naszych działań systematycznie rośnie. Tradycje firmy sięgają 1987r. Doświadczenia zawodowe naukowców z Katedry Entomologii Stosowanej SGGW pozwoliły zakładom usługowym Firmy Carsekt Sp. z o.o. osiągnąć nieprawdopodobną skuteczność w niszczeniu szkodników drewna.

Firma Carsekt Sp. z o.o. podpisała w maju 2011 roku umowę z firmą Ameta Sp. z o.o. zajmującą sie wdrażaniem ekologicznych i nowatorskich technologii zwalczania szkodników. Od tego momentu jako jedyna firma w Polsce zwalczamy szkodniki drewna w ciągu całego roku. Do tej pory ograniczeniem w walce z ksylofagami były względy klimatyczne, ponieważ dezynsekcja gazowa jest w 100% skuteczna tylko w dodatnich temperaturach. Niezależnie od czynników zewnętrznych (temperatury, wilgotności, obecności ludzi i zwierząt) firma Carsekt Sp. z o.o. może od tej chwili zaoferować klientowi dezynsekcję termiczną przy użyciu mobilnego systemu mikrofalowego SAURUS. Nowa ekologiczna technologia daje możliwość walki z uciążliwymi larwami szkodników drewna również w zimie, bez konieczności opuszczania mieszkania.

Kontakt z nami

Masz pytania?

Porozmawiaj ze specjalistą

Biuro Carsekt
Zwalczanie szkodników drewna
>> +48 784 998 981

Oddziały firmy
Gostynin: biuro@carsekt.eu
Mogilno: mogilno@carsekt.eu
Opoczno: opoczno@carsekt.eu

zobacz pełne informacje o firmie >>

Formularz kontaktowy

Wszystkie pola są obowiązkowe.
W celu przyspieszenia kontaktu prosimy o podanie numeru telefonu.